Jak przyspieszyć metabolizm w 30 sekund

Dzięki pewnemu naukowemu odkryciu wiele firm farmaceutycznych na świecie zaczęło pracować nad nowym produktem, który ma być “cudownym środkiem odchudzającym”. Badania te odkryły jak można w bardzo prosty sposób przyspieszyć metabolizm i sprawić, że jeszcze szybciej będzie się spalać tłuszcz. Zanim jednak firmy coś wymyślą, ty już teraz możesz z tego korzystać.

Pokażę Ci w jaki sposób możesz zastosować na co dzień ich odkrycie. Wystarczy tylko 30 sekund. Zanim to jednak zrobię, muszę Ci wytłumaczyć na czym to polega.

Cała tajemnica tkwi w wykorzystaniu brązowego tłuszczu. Może nie jest Ci to wiadome, ale w naszym ciele znajduje się kilka rodzajów tłuszczu. Nie musisz znać ich wszystkich, wystarczy że będziesz wiedzieć o różnicy między dwoma z nich. Jeden jest biały. To ten co się odkłada na biodrach, udach, pośladkach, brzuchu, i którego wszyscy chcą się pozbyć. Oraz drugi, brązowy tłuszcz (dokładniej o nim możesz sobie przeczytać w tym artykule Rzeczpospolitej).

Brązowy tłuszcz ma zupełnie inne właściwości. Naukowcy odkryli, że jedną z jego funkcji jest uzyskiwanie energii poprzez spalanie białego tłuszczu. Brązowy tłuszcz jako pierwszy formuje się w naszym ciele, i od momentu narodzin sprawuje funkcję “centralnego ogrzewania” naszego ciała. Do niedawna uważano, że tylko dzieci mają ten rodzaj tłuszczu i że zanika on w miarę dorastania. Okazuje się jednak, że dorośli też go nadal mają, ale nie jest on już tak wykorzystywany.

Na szczęście jest metoda, która pozwala go zmusić do natychmiastowego działania. Jest nim proste oziębienie ciała. Wystarczy do tego na przykład 30 sekundowy zimny prysznic.

Gdy ciało czuje nagły chłód aktywuje brązowy tłuszcz do natychmiastowego ogrzewania. Spala on wtedy biały tłuszcz, aby jak najszybciej uzyskać potrzebną energię. Dlatego na przykład po wskoczeniu do zimnego jeziora lub morza, na początku zamarzamy a w ciągu minuty już tego zimna tak nie czuć.

Ty nie musisz stosować tego w tak drastyczny sposób. Możesz do tego wykorzystać zwykły prysznic. Na początku mycia ustaw go tak, aby leciała ciepła woda (nie gorąca) i stopniowo rób ją coraz chłodniejszą. Na ostatnie 30 sekund zakręć gorącą wodę całkowicie i skieruj ją głównie na kark, ramiona, klatkę piersiową i plecy, bo tam jest najwięcej brązowego tłuszczu.

Taki prysznic, oprócz wspomagania odchudzania ma jeszcze wiele innych dobroczynnych właściwości. Oczyszcza organizm z toksyn, zwiększa odporność, zmniejsza ciśnienie krwi. Jest dlatego tak powszechnie stosowany w różnego rodzaju terapiach i odnowach biologicznych.

Po takiej “kuracji odchudzającej” nie tylko pozbędziesz się tłuszczu, ale także poczujesz duży przypływ energii. Z czasem tak to polubisz, że będziesz z chęcią brać zimny prysznic nawet dłużej niż 30 sekund.

Nie myśl jednak, że tylko to rozwiąże problem z nadwagą. Na pewno pomoże, ale nie usunie go na stałe. Do tego, aby pozbyć się tłuszczu na dobre potrzebujesz więcej tego typu rozwiązań.

Większość osób aby schudnąć będzie się głodzić na różnego rodzaju dietach lub wylewać siódme poty na niekończących się ćwiczeniach. Nie zdają sobie sprawy, że mogą mieć bardziej pozytywny wpływ na swoją sylwetkę w mniej drastyczny sposób, stosując mniej wymagające metody. Wystarczy kilka drobnych zmian w sposobie jedzenia lub ćwiczenia, aby już móc zobaczyć szybkie rezultaty.

Jeśli interesują Cię takie proste, ale dające efekty rozwiązania, to przygotowałem 101 podobnych “trików” jak ten opisany powyżej. Wszystkie tak samo udowodnione i sprawdzone naukowo. Jeśli chcesz je poznać to przejdź na kolejną stronę.

nastepna guzik

Komentarze

 1. Karolinka napisał:

  wydaje mi się, że nie ma złotego środka na odchudzanie za wyjątkiem zabrania się w garść i po prostu ćwiczyć, ja już biorę kostium efelina i lecę na basen. Nie ma to tamto.

  • michal michal napisał:

   Postanowienie przemiany i wytrwanie w postanowieniu to rzeczywiście podstawa odchudzenia. Bez tego, nawet jak się wie jak to zrobić, nie da się tego osiągnąć. Sama wiedza nie wystarczy bez jej wykorzystania w praktyce. Basen to super sprawa na odchudzenie, polecam także:) Proszę jeszcze tylko pamiętać o prawidłowym odżywianiu dla lepszych efektów (żeby nie było za dużo i nie za mało, bo nie będzie siły na pływanie:))

 2. barbara napisał:

  myślę ż chcesz zbić kasę.masz prawo ale ludzie biedni niemają szans schudnac bo nawet na witaminy nas niestać. jeżeli njestesw taki dobroduszny to gdzie twoje miłosierdzie.wiesz co proponuję ci żebyś chwycił sie uczciwej pracy bo wielkiej kariery na krzywdzie ludzkiej niezrobisz.pamietaj krzywda ludzka wraca potrójnie .piszę w imieniu 50+.może małolaty się nabiora.

  • michal michal napisał:

   Pani Barbaro, to czy ktoś ma pieniądze czy nie, nie decyduje o tym czy można schudnąć. Odpowiednie odżywianie nie jest wcale drogie. Nie wiem o jakich witaminach Pani pisze ale je powinno się dostarczać z warzyw i owoców, a na to chyba stać jeszcze każdego.

   Nie potrzeba kupować żadnych witaminowych suplementów lub środków odchudzających (jeśli dokładnie Pani czytała moją stronę to powinna Pani zauważyć, że nie promuję takich środków a nawet je odradzam). Środki odchudzające to naciąganie ludzi i z tym się zgadzam, ja promuję tylko zdrowy tryb życia, który jest najskuteczniejszym sposobem na odchudzenie. Nie kosztuje dużo, każdego na nie jest stać.

   Co do mojego zarabiania na ludzkim nieszczęściu to przykro mi, że Pani tak to widzi. Ta strona nie jest stworzona po to aby wyciągać z ludzi kasę tylko żeby im pomagać. Nie musi Pani ode mnie nic kupować, żeby dowiedzieć się jak skutecznie pozbyć się brzuszka i się odchudzić. Samo przeczytanie i zastosowanie tego co napisałem w darmowym raporcie (który daję za DARMO przy zapisaniu się na newsletter) wystarcza aby skutecznie schudnąć. Do tego oferuję jeszcze dużo wartościowej, darmowej wiedzy w artykułach na stronie oraz w newslettere. Są to metody i informacje, które ja stosowałem na sobie i które były bardzo skuteczne.

   Jeśli to Panią nie przekonuje, to proszę zastosować tylko część (nie muszą być wszystkie) z tych rzeczy, które opisałem w darmowym raporcie (https://zrzucicbrzuch.pl/raport) oraz zastosować kilka porad z pierwszych 20 emaili newslettera a przekona się Pani, że pozbycie się brzuszka jest możliwe nawet bez wydawania dużych pieniędzy. Po miesiącu może zmieni Pani wtedy zdanie na mój temat.

   Pozdrawiam, i życzę powodzenia w odchudzaniu.

Co myślisz?

*

*  Twój adres e-mail: