O MNIE…

Jak zgubić brzuch, czyli kilka słów o mnie.

Witam, wiele osób zastanawia się nad tym co zrobić, żeby schudnąć. Niektórym zależy na tym aby generalnie pozbyć się kilku zbędnych kilogramów, a niektórzy mają bardziej sprecyzowane cele. Mogą to być na przykład: odchudzenie ud lub zgubienie brzucha.

Ja co do swoich nóg nigdy nie miałem zastrzeżeń. To co chciałem poprawić w mojej sylwetce, to było pozbycie się nadmiernego tłuszczyku na brzuchu. Siedzący tryb życia i brak uprawiania sportu spowodowało, że przybyło mi kilkanaście zbędnych kilogramów. Zrobiłem się okrągły na buzi i w pasie. Dobijając do trzydziestki stwierdziłem w końcu, że jeśli coś z tym nie zrobię, to za kilka lat nie będę w stanie zobaczyć swoich stóp i innych ważnych części ciała;). Postawiłem sobie więc za cel odchudzanie brzucha.

Jak większość osób zmagających się z problemem mięśnia piwnego, zacząłem od narzucenia sobie reżimu robienia kilkudziesięciu “brzuszków” dziennie. Starałem się jak mogłem, dochodziłem już nawet do stu powtórzeń na jedną serię. Efektów jednak nie było widać. Stwierdziłem więc, że coś jest nie tak. Musiałem coś robić źle, i trzeba to było poprawić. Zacząłem więc szukać informacji o tym, co zrobić żeby schudnąć.

Ekspertów i teorii na temat zrzucania brzuszka znalazłem bardzo wiele. Zacząłem poznawać niektóre z nich i stosować na sobie. Większość tych porad okazała się jednak zupełnie bezwartościowa. Jedne zalecały specjalne głodowe diety, inne nastawione były na ciężką pracę na siłowni. Ani jedne, ani drugie nie były tym co potrzebowałem. Po wielu próbach i błędach udało mi się jednak zdobyć wiedzę, która pozwoliła mi skutecznie zgubić kilkanaście kilogramów i pozbyć się brzucha na dobre (efekt widać na zdjęciu obok).

Gdybym od razu zastosował to co odkryłem, to gubienie brzucha byłoby dużo szybsze i przyjemniejsze. Niestety na zdobycie takiej wiedzy musiałem poświęcić dużo swojego czasu. Ma to jednak także swoje dobre strony, bo teraz podzielę się swoim doświadczeniem, abyś Ty czytelniku mógł uniknąć wielu błędów i robić tylko to, co na prawdę pomaga zrzucić brzuch.

Zapraszam więc do lektury mojej strony, podzielę się na niej zdobytą wiedzą, na temat odchudzania brzucha.

Zapisz się także koniecznie na mój newsletter, bo zdradzam w nim wiele dodatkowych informacji związanych z odchudzaniem i płaskim brzuchem.

*  Twój adres e-mail: