Jak mieć płaski brzuch – ujawniam sekret.

Wiele osób stara się schudnąć z brzucha. Próbują najprzeróżniejszych sposobów aby osiągnąć swój cel. Kupują coraz to “lepsze” pigułki odchudzające, lub stosują “cudowne” diety. Wydają bardzo dużo pieniędzy na coraz lepsze i skuteczniejsze rozwiązania. Może czasami uda się dzięki nim zgubić kilka  kilogramów, ale za jakiś czas znowu jest ten sam problem. Wynikiem jest na ogół tylko chudszy portfel, a nie nasze ciało.

Dlaczego więc tyle osób walczy ciągle z otyłością? Narażają zdrowie faszerując się lekami lub głodząc się nieustannie. Odpowiedź jest jedna, bo mają błędne informacje na temat odchudzania. Tak. To co słyszy się na co dzień, lub czyta w magazynach o odchudzaniu to tylko “mydlenie oczu”. Tak na prawdę firmom zajmującym się odchudzaniem nie zależy na tym aby ludzie byli szczupli, bo stracą rynek zbytu. Dzięki temu mogą na nich zarabiać w nieskończoność, na tobie też.

Wykorzystują ludzką naiwność i lenistwo, obiecując im niesamowite rezultaty bez najmniejszego wysiłku. Nie wydaje ci się to podejrzane? Jeśli byłyby jakieś jedne skuteczne i bezpieczne pigułki na odchudzanie to wszyscy by już o nich wiedzieli i je stosowali. Nie byłoby takiego problemu z nadwagą. Prawda jest taka, że nie ma jeszcze czegoś takiego.

Zrzucić brzuch nie jest ciężko. To nie wina naszych genów lub zbyt małej ilości zrobionych ćwiczeń na płaski brzuch. To wina stosowania się do błędnych porad. Poniżej pokażę wam trzy powszechnie stosowane błędy:

1. Dieta na płaski brzuch – źle dobrane diety mogą wręcz przyczyniać się do gromadzenia dodatkowego tłuszczu. Niektóre tak zwane “dobre produkty” w nich zawarte mogą mieć odwrotne działanie od zakładanego. Na przykład zalecenie picia napojów light, nie zawierających cukru, do nich się zalicza. Słodzik i inne substancje chemiczne w nich zawarte wspomagają większe gromadzenie się tłuszczu.

Fakt: należy wiedzieć jakie produkty jeść i jak jeść. Nie trzeba się głodzić lub jeść niesmacznie. Można jeść dużo i często, a nawet pozwalać sobie na przyjemności w postaci hamburgerów lub pizzy. Znając dobre i złe produkty możecie w łatwy sposób pozbywać się zbędnych kilogramów.

2. Tabletki na odchudzanie – drogie i niebezpieczne. Używając ich w nadmiarze narażacie tylko niepotrzebnie swoje zdrowie oraz uszczuplacie swoje portfele, nie siebie. Może po jakimś czasie zauważycie jakiś spadek wagi, ale co będzie jeśli przestaniecie je stosować? Wszystko prawdopodobnie wróci do stanu poprzedniego, może nawet będzie gorzej.

Fakt: same pigułki odchudzające to nie najlepsze rozwiązanie. Jeśli nie zmienisz swoich nawyków żywieniowych, oraz nie będziesz wiedzieć co powoduje nadwagę, i jak temu przeciwdziałać, to nigdy tak na prawdę nie pozbędziesz się problemu. Na szczęście możesz tą wiedzę zdobyć.

3. Ćwiczenia na płaski brzuch – odchudzanie brzucha nie polega na wykonywaniu setek brzuszków lub długich i męczących ćwiczeń kardio. Skupiając się tylko na talii powodujecie, że mięśnie rosną i wypychają przysłaniający ich tłuszcz powodując, że brzuch wygląda na jeszcze większy.

Fakt: aby mieć płaski brzuch należy przede wszystkim pozbyć się zgromadzonego na nim tłuszczu. Do tego potrzebna jest wiedza o tym jak się go pozbyć oraz jak zapobiegać jego gromadzeniu. Dodatkowe ćwiczenia na pewno także przyśpieszą cały proces.

Odkryłem więc przed wami sekret płaskiego brzucha. Wiecie już, że nie jest to takie trudne i dostępne tylko dla wybranych. Z odpowiednią wiedzą, przy odrobinie wytrwałości, możecie i wy mieć swój wymarzony płaski brzuch.

Hybrid Connect Error : Connector could not be found

Komentarze

 1. Misiaczek napisał:

  Super stronka 😉

 2. Paulina napisał:

  Takiej strony poszukiwałam od dłuższego czasu i o proszę 🙂

 3. karo napisał:

  nic nowego

 4. Adam napisał:

  W końcu ktoś otworzył mi oczy, dzięki. Takich artykułów powinno być więcej, a nie tylko wprowadzanie ludzi w błąd reklamami “spalaczy tłuszczu”. Dzięki.

 5. Anna napisał:

  Ok, ale jak spalić najpierw ten tłuszcz??? Masakruje sie brzuszkami , biegam, dieta taka powiedzmy szczerze, i od 3 mcy zbytnio efektów oszałamiających nie ma… Przy wzroście 168cm i wadze 57kg

  • michal michal napisał:

   Same brzuszki nie wystarczą aby spalić tłuszcz, lepsze są ćwiczenia ogólnorozwojowe, które zmuszają większą ilość mięśni do pracy. Im więcej mięśni będzie zaangażowanych w ćwiczenia tym więcej spalonych kalorii i mniej tłuszczu. Odpowiednie odżywianie też jest podstawą, należy jeść odpowiednie produkty w odpowiednich ilościach (uczę tego dokładniej w kursie 7 Dni Transformacji – https://zrzucicbrzuch.pl/7-dni-transformacji/).

   Jeśli efektów nie widać po trzech miesiącach to albo odżywianie jest nie do końca właściwe lub jest ograniczone zbyt drastycznie i metabolizm spowolnił. Przydałoby się rozruszanie metabolizmu, może wprowadzić oszukane posiłki do jadłospisu (piszę o nich i ich zaletach w newsletterze).

Co myślisz?

*

*  Twój adres e-mail: