Gratuluję podjęcia decyzji o zapoznaniu się z tą książką (ebookiem). Widzę, że jesteś osobą, która poważnie myśli o swoim wyglądzie i chce dbać o swoją sylwetkę. Większość osób niestety tylko o tym mówi, nic z tym nie robiąc. Ty należysz do grona tych nielicznych, którzy oprócz mówienia mają jeszcze odwagę działać.

Gratuluję jeszcze raz!

 

 

 

Zanim przejdę dalej i powiem Ci dlaczego ta książka (ebook) jest jedyną którą potrzebujesz aby mieć szczupłą sylwetkę, pozwól że powiem Ci coś o sobie.

Nie jestem żadnym sławnym dietetykiem ani instruktorem fitnessu. Jestem zwykłą osobą, która pewnie tak jak ty szukała odpowiedzi na to jak skutecznie pozbyć się nadmiaru tłuszczu.

Chciałem pozbyć się brzuszka, który z upływem lat stawał się coraz większy. Chciałem mieć smukłe, wysportowane i zdrowe ciało.

Na początku nie wiedziałem od czego zacząć. Nie wiedziałem czy stosować jakąś dietę czy może ćwiczyć codziennie. W prasie i internecie było bardzo dużo różnych informacji na ten temat, na ogół sprzecznych ze sobą. Większość z nich i tak była bezwartościowa.

 

 

Nadmiar różnych informacji związanych z odchudzaniem był tak duży, że trudno się było połapać czego słuchać. Postanowiłem więc, że będę korzystał z porad tych którzy wiedzą o czym mówią. Czyli od osób, które same stosują to co mówią i które mają widoczne rezultaty. Takimi ludźmi są eksperci w dziedzinie odchudzania, którzy pomagają skutecznie tysiącom osób na całym świecie i mają w tym bardzo dobre wyniki.

 

 

Ja bazując na tym co mówią także osiągnąłem szybkie rezultaty. Sprawdziłem na sobie skuteczność tego co uczą a teraz mam zamiar podzielić się tym z Tobą.

Dowodem na to co mówię jest moje poniższe zdjęcie.

 

 

 

Analizując to co się dowiedziałem od wszystkich specjalistów od odchudzania doszedłem do zaskakującego, ale prostego odkrycia. Cały sekret SKUTECZNEGO ODCHUDZANIA opiera się przede wszystkim na WŁAŚCIWYM ODŻYWIANIU!

 

 

Nie potrzebujesz pigułek odchudzających, godzin spędzonych na ćwiczeniach ani różnego rodzaju diet. Wszystko co potrzebujesz aby aby zacząć chudnąć i nie martwić się o efekt jojo, to

jedzenie odpowiednich produktów, w odpowiednich ilościach i o odpowiednim czasie.

 

 

Chcesz wiedzieć dlaczego?

 

Oto powód.

Organizm ludzki aby poprawnie funkcjonować potrzebuje odpowiednich składników odżywczych. Brak któregoś z nich powoduje, że nie funkcjonuje ono tak jak powinno. Składniki które muszą być zapewnione to:

 

Białko – każda komórka w ludzkim organizmie składa się z białka. Jest ono głównym elementem skóry, kości, mięśni, organów oraz gruczołów. Jest używane przy produkcji hormonów i enzymów. Jest to niezbędny element pożywienia, bez którego nie da się zdrowo żyć.

 

Węglowodany – są głównym źródłem energii dla naszego organizmu. Stanowią paliwo dla mózgu oraz mięśni, bez którego nie jesteśmy w stanie funkcjonować. Zapewniają także właściwą pracę całego systemu nerwowego. Nie powinno się więc ich eliminować z codziennej diety.

 

Tłuszcze – stanowią dodatkowe źródło energii, są niezbędne dla przyswajania niektórych witamin (A, D, E, K) bez których organizm nie może się obyć. Inną funkcją tłuszczu jest także osłanianie  organów wewnętrznych zapewniając im naturalną ochronę.

 

Witaminy i minerały – o tym jak ważne są dla naszego organizmu chyba nie muszę pisać. Potrzebujemy ich każdego dnia aby zapewnić sobie zdrowie i witalność. Wszystkie są tak samo ważne i niezbędne, nie należy się ograniczać tylko do niektórych z nich.

 

Jak widzisz to co jemy jest bardzo ważne. Musisz mądrze się odżywiać każdego dnia, aby zapewnić sobie wszystkie te składniki odżywcze i nie doprowadzić do przybierania na wadze. Nie jest to wcale takie trudne jakby się mogło wydawać.

 

Przede wszystkim musisz jeść te “właściwe” produkty, które Ci w tym pomogą. Aby było to proste przygotowałem właśnie tą książkę, w której dowiesz się które produkty są “dobre” a których powinno się unikać, jeśli chcesz mieć szczupłą sylwetkę.

 

Dzięki tej książce będziesz w stanie odżywiać się normalnie bez głodzenia się lub odmawiania sobie wszystkiego.

 

 

Co jeszcze da ci przeczytanie tej książki?

 • poznasz 156 produktów które możesz jeść na co dzień aby mieć płaski brzuch

 • będziesz w stanie rozpoznać setki produktów których jedzenia powinno się unikać aby mieć płaski brzuch

 • dowiesz się co, kiedy, i jak najlepiej jeść aby nie tyć

 • nauczysz się odpowiednio planować posiłki tak aby ich jedzenie syciło na dłużej i dawało ci jak najwięcej energii

 • zobaczysz jak nadal jeść swoje ulubione potrawy i nie tyć

 • dopasujesz zdrowe odżywianie do swoich indywidualnych potrzeb

 • poprawisz swoje zdrowie i swoje samopoczucie

 • poprawisz wygląd swojej sylwetki

 • zgubisz brzuch

 

Jeśli więc chcesz w końcu pozbyć się brzucha i mieć szczupłą sylwetkę to MUSISZ zacząć od właściwego odżywiania się. Bez tego nie uda ci się tego zrobić. Skutków złego odżywiania nie zniweluje się ćwiczeniami ani środkami odchudzającymi. Musisz zacząć mądrze i świadomie się odżywiać.

 

 

 

 

49 ZŁ

 

LUB ZA POMOCĄ PAYPAL

 

 

BONUSY

 

 

Co otrzymasz jeszcze dodatkowo oprócz książki:

 

 • Ebook – 20 gotowych przepisów na zdrowe śniadania, obiady, kolacje i desery (wartość 29 zł)

 • Mini Kurs – 20 zasad, które przestrzegać aby mieć szczupłą sylwetkę (wartość 29 zł)

 • Mój osobisty rozkład posiłków na jeden dzień (co, kiedy i ile jem w ciągu dnia)

Ebook “Co jeść a czego nie jeść aby mieć płaski

brzuch”+ Bonusy

 

 

 

49 ZŁ

 

 

LUB ZA POMOCĄ PAYPAL