Jak szybko schudnąć i mieć płaski brzuch.

Poznajcie cztery fundamentalne fakty które pozwolą wam szybko schudnąć i mieć płaski brzuch. To jest wszystko co musicie wiedzieć aby skutecznie pozbyć się odstającego brzuszka. Stosując się do tych czterech wskazówek każdy może w szybki i prosty sposób to zrobić. Zobaczcie sami.

Komentarze

 1. Tom napisał:

  Jasne konkretne zasady. Zamierzam się konsekwentnie ich stosować i zobaczymy jaki będzie efekt. Do tej pory brakowało mi pomysłu na plan treningowy, a po obejrzeniu filmu i obserwując swój organizm kiedyś jak ćwiczyłem więcej, sądzę że forma będzie rosła

 2. Anna napisał:

  Dzięki super informacje konkretnie i jasno. Jestem akurat na diecie . Ogolnie jestem szczupła ale mam odstajacy brzuch co bym nie zjadła od razu robi się jak balon. Ćwiczę brzuszki skakanka steper ale na pewno muszę spróbować ćwiczeń siłowych. Mój czas co prawda jest ograniczony bo mam dwoje małych dzieci ale uparcie dążą do swojego celu .Chce mieć płaski i ładny brzuszek i to muszę osiągnąć A twoje informacje są bardzo przydatne dzieki wielkie.

  • michal michal napisał:

   Dzięki bardzo, powodzenia. Proszę nie zapominać także o jedzeniu więcej warzyw, a ograniczyć węglowodany proste. To pomaga uzyskać bardziej płaski brzuch u szczupłej osoby.

Co myślisz?

*

*  Twój adres e-mail: